motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka

banner-soutez-160x200-1
banner-soutez-160x200-2

Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Co se vám líbí na našich stránkách?

Hry - 40%
Kvízy - 40%
Videonávody - 0%
Předčítané texty - 0%
Všechno - 20%

Celkový počet hlasů: 15
Hlasování je ukončené o: 30 čen 2017 - 00:00

Login Form

Zastoupení Evropské komise přispělo odměnami do soutěže

darky-eklogo ekSoutěž Vícejazyčnost je bohatství 2017 je již vyhlášena. Termín uzávěrky 13. 10. 2017 je prozatím ještě daleko, ale dostávají se k nám informace, že děti společně se svými učitelkami již začaly tvořit. A my neúnavně shromažďujeme dárky a odměny do soutěže. Už nám dorazilo 6 krabic s krásných malovaných knížek, map a materiálů pro učitele, které nám poslalo Zastoupení Evropské komise v ČR.

Jsou mezi nimi zbrusu nové publikace, jež potěší každého mladého zvědavce, který se chce dozvědět více o Evropě a Evropské unii, ale také cestovat a poznávat nové země a lidi. Tímto zaměstnancům Zastoupení Evropské komise v ČR velice děkujeme za dlouholetou podporu a vstřícnou spolupráci.

Další skvělou novinkou je, že se nám podařilo domluvit termín pro výstavu Vícejazyčnost je bohatství, která proběhne v roce v 2018 v prostorách v Evropském domě. Evropský dům - dveře otevřené přímo do Evropy se nachází v srdci Prahy v Jungmannově ulici. Milé děti, čtěte knížky či publikace v cizích jazycích, tvořte a zasílejte vaše díla do naší soutěže. A může se stát, že právě vaše obrázky budou vystavené v tomto reprezentativním domě mezi rušným Václavským náměstím a Národní třídou v našem krásném hlavním městě!