Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

Login Form

Články

Nabídka multikulturních programů do škol

2021 hajek 02Jste pražská ZŠ nebo jiná organizace pracující s dětmi?

Objednejte si multikulturní kreativní program s lektorem pro vaši třídu.

Spolek Zaedno nabízí pražským školám a organizacím pracujícím s dětmi multikulturní programy s lektorem. Máme letitou zkušenost s přípravou a realizací vzdělávacích programů zaměřených na multikulturu, národnostní menšiny, integraci cizinců, poznání různých národů a jejich kultur.

Realizujeme mimo jiné jednotlivé lekce pro školy v rámci jejich projektů z různých výzev programu OPERAČNÍ PROGRAM PRAHA – PÓL RŮSTU ČR. Tvoříme studijní materiály a přizpůsobíme je na míru podle potřeb žáků na různých školách.

Kontaktujte nás, přijímáme rezervace na jaro 2024. Nabídka platí do vyčerpání termínů.

2021 gvp 01Školám nabízíme programy s různými tématy – zde si můžete prohlédnout už naše již hotové programy. V první části každého programu se děti seznámí s tématem a upevní své poznatky prostřednictvím zábavných úkolů. Druhé části programů mají charakter výtvarného workshopu. Programy se dají přizpůsobit věku a možnostem žáků. Program mohou probíhat ve vaší škole či v Domě národnostních menšin.

Materiály k programům ke stažení Ukázky realizací programů

Rezervace programů a více informací na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 603 103 928