slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Aktuální číslo časopisu Kamaradi05 2022
Vícejazyčnost je bohatství banner vysledky 2022 banner prace 2022
Dejte známky našemu časopisu zakovska
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Multikulturní programy do škol 2020

mk programy 2019nabídka programů zdarma

Pokud pracujete ve školství a rádi seznamujete děti s problematikou multikultury, můžete si u nás objednat kvalitní kreativní vzdělávací program, a to zcela zdarma. Programy realizujeme na území hlavního města Prahy. Kontaktujte nás na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Počet programů, realizovaných zdarma je omezen!

Jak probíhaly tyto programy v předchozích letech se můžete podívat zde.

 

V roce 2020 realizuje Spolek Zaedno za podpory Magistrátu hl. m. Prahy projekt Kreativní programy na podporu dětí ve vzdělávání pro život v multikulturní společnosti. Projekt je zaměřen na děti z pražských škol. Jeho hlavním cílem je rozvoj poznání mezi cizinci, národnostními menšinami a majoritní společností. Školám nabízíme programy s různými tématy – kulturní rozmanitost, kultura polská, kultura ukrajinská atd.

 

V prvních částech lekcí se děti seznamují se životem lidí jiných sociokulturních skupin formou zajímavých přednášek či formou otázek a odpovědí. Druhé části lekcí jsou interaktivní a mají charakter kreativních workshopů, které vychází z tradic a kultury dané země. Programy zasahovaly do vzdělávacích oblastí člověk a jeho svět, člověk a společnost, umění a kultura a dále do průřezového tématu multikulturní výchova.

Naše programy jsou interaktivní a přizpůsobené věku účastníků. Používáme materiály a hry vymyšlené a vyrobené na míru – pexeso, pracovní listy atd.

Programy jsou pro školy zdarma.