motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální číslo časopisu  Kamaradi05 2020 1 Galerie prací Vicejazycnost 2020 banner galerie 160x120Pražská příloha časopisu Prazska abeceda PDF 1Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Pražská muzejní noc

muzejninoc-1Dům národnostních menšin v Praze
14. 6. 2014

Spolek Zaedno odprezentoval dětský časopis Kamarádi a bulharské lidové tradice v rámci Pražské muzejní noci. Prezentace proběhla přímo ve foyer Domu národnostních menšin od 19 do 22 h. Návštěvníků, které jsme za tu dobu napočítali, bylo přes 350. Mohli si prohlédnout tištěný časopis a dále shlédnout prezentaci celého projektu Kamarádi.

muzejninoc-3Velký úspěch měly tři zábavné jazykové kvízy. Jednoduchý pro děti od 3 do 6 let, složitější pro školáky a kvíz s vysokou obtížností pro dospělé. Dále jsme propagovali naši dětskou soutěž Vícejazyčnost je bohatství u které je vyhlášen již druhý ročník. Největší radost nám během Muzejní noci udělali teenageři. Přišlo jich mnoho a v kvízech se představili na jedničku (ačkoliv to na začátku vypadalo, že se jim do toho nechce. Mysleli si totiž, že naše kvízy budou nejspíš nějaké testy z angličtiny). Kvízy postupně umístíme on-line do sekce hry, abyste si je mohli vyzkoušet i vy.
Děkujeme všem návštěvníkům a rovněž zaměstnancům Domu národnostních menšin za poskytnutí prostoru.

muzejninoc-2 muzejninoc-4