motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální číslo časopisu  Kamaradi05 2020 1 Galerie prací Vicejazycnost 2020 banner galerie 160x120Pražská příloha časopisu Prazska abeceda PDF 1Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Kamarádi na veletrhu Svět knihy

svet knihy 2016SK2016-01V rámci našeho partnerství s iniciativou Světa knihy na podporu dětského čtenářství Rosteme s knihou, jsme se i letos zúčastnili tohoto významného mezinárodního veletrhu. Připravili jsme pořad na téma Publikace na podporu vzdělávání kulturně odlišných dětí, který proběhl ve čtvrtek 12. 5. 2016 v Literární kavárně na balkoně pravého křídla Průmyslového paláce.

SK2016-02Michal Kovář zde představil dětský časopis Kamarádi a další publikace vydávané Spolkem Zaedno. Zuzana Štancelová řekla pár slov o Oriešku – dětské příloze slovenského časopisu Listy, který vydává Spolek Domus. Na závěr byla představena činnost Domu národnostních menšin a jeho knihovny ředitelem panem Jakubem Štědroněm. V publiku jsme mimo jiné uvítali žáky ze ZŠ Jiřího z Poděbrad, tedy ze školy, která se každoročně účastní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.