motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální číslo časopisu  Kamaradi05 2020 1 Galerie prací Vicejazycnost 2020 banner galerie 160x120Pražská příloha časopisu Prazska abeceda PDF 1Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Tři zastavení putovní výstavy

ZS-BlatnaNa sklonku jara a počátkem léta navštívila výstava prací ze soutěže Vícejazyčnost je bohatství celkem tři místa po České republice - od jihočeské Blatné přes Prahu až po moravskoslezskou Kopřivnici.

SK-2016Nejprve se v dubnu zastavaila na Základní škole Blatná. Panely byly umístěné na hlavní chodbě školy a děti si je se zájmem prohlížely. A měly k tomu pádný důvod - z této školy totiž pochází výherkyně druhého místa loňského ročníku soutěže v kategorii starších dětí, Nina Panfil. Její práce si můžete prohlédnout zde. Svým umístěním získala proZS-Koprivnice celou její třídu volný vstup do plzeňské Techmanie.

12. května jsme výstavu představili na pražském Výstavyšti na prezentaci našeho časopisu Kamarádi, která proběhla v rámci pořadu Publikace na podporu vzdělávání kulturně odlišných dětí. Tento pořad byl zařazen do doprovodného programu mezinárodního knižního veletrhu Svět knihy 2016.

Nakonec, v červnu, putovala výstava do kopřivnické Základní školy Floriána Bayera. Tato škola se zúčastnila soutěže již dvakrát a pokaždé úspěšně. V roce 2014 obsadily dvě spolužačky - Kamila Gomolová a Gabriela Buriánová - první místo v kategorii starších žáků a vloni byla škola odměněna za účast.