motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální číslo časopisu  Kamaradi05 2020 1 Galerie prací Vicejazycnost 2020 banner galerie 160x120Pražská příloha časopisu Prazska abeceda PDF 1Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Výstava doputovala až do Ostravy

vystava-ostrava-2016-4Začátek školního roku zažila naše výstava dětských prací ze soutěže Vícejazyčnost je bohatství až na samém východu České republiky. Po celé září si ji mohly prohlédnou děti v Knihovně města Ostravy v Ostravě - Mariánské Hory.
Ještě před tím než tam dorazila, tak byla po celé prázdniny k vidění v hradčanské pobočce Městské knihovny v Praze.

A toto nám o výstavě napsala přímo paní vedoucí knihovny z Mariánských Hor:

vystava-ostrava-2016-1vystava-ostrava-2016-3vystava-ostrava-2016-2"Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za zapůjčení výstavy Vícejazyčnost je bohatství, která proběhla od 1. 9. do 30. 9. v KMO, pobočce Daliborova 9, Ostrava-Mar. Hory. Výstavu si prohlédlo 216 dětí ze tří ZŠ a jedné MŠ a odpolední návštěvníci knihovny. O obrázcích (hlavně pohádkových postavách na nich) jsme si povídali s dětmi z Mateřské školy Karasova, kde jsou děti ze sociálně slabých a romských rodin. Těm se obrázky líbily hodně a já jsem byla ráda, když i tyto děti ve věku 4-6 let zapojily fantazie a rozvyprávěly se.

Ještě jednou děkuji za celou knihovnu, těším se na další spolupráci.

Omlouvám se, že nemáme moc fotek. Na focení jsme si s kolegyní vzpomněly až po odchodu dětí. Pří příchodu byly děti plné dojmů z prázdnin, které museli všichni sdělit, pak prohlížení s povídáním. Některé obrázky na výstavě připomněly knihu, některé prázdniny a tak jsme díky výstavě lehce vpluli do světa knih."

Růžena Hulenová
Vedoucí pobočky Daliborova

Pokud máte zájem si od nás výstavu také zapůjčit, rádi Vám ji pošleme. Stačí jen vyplnit objednávku a my se Vám ozveme.