slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Vícejazyčnost je bohatství banner prace 2022
Aktuální číslo časopisu Kamaradi03 2024 001
Publikace
Karlův most, pražský poklad Karluv most 2023 001
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Zastoupení Evropské komise přispělo odměnami do soutěže

darky-eklogo ekSoutěž Vícejazyčnost je bohatství 2017 je již vyhlášena. Termín uzávěrky 13. 10. 2017 je prozatím ještě daleko, ale dostávají se k nám informace, že děti společně se svými učitelkami již začaly tvořit. A my neúnavně shromažďujeme dárky a odměny do soutěže. Už nám dorazilo 6 krabic s krásných malovaných knížek, map a materiálů pro učitele, které nám poslalo Zastoupení Evropské komise v ČR.

Jsou mezi nimi zbrusu nové publikace, jež potěší každého mladého zvědavce, který se chce dozvědět více o Evropě a Evropské unii, ale také cestovat a poznávat nové země a lidi. Tímto zaměstnancům Zastoupení Evropské komise v ČR velice děkujeme za dlouholetou podporu a vstřícnou spolupráci.

Další skvělou novinkou je, že se nám podařilo domluvit termín pro výstavu Vícejazyčnost je bohatství, která proběhne v roce v 2018 v prostorách v Evropském domě. Evropský dům - dveře otevřené přímo do Evropy se nachází v srdci Prahy v Jungmannově ulici. Milé děti, čtěte knížky či publikace v cizích jazycích, tvořte a zasílejte vaše díla do naší soutěže. A může se stát, že právě vaše obrázky budou vystavené v tomto reprezentativním domě mezi rušným Václavským náměstím a Národní třídou v našem krásném hlavním městě!