slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Vícejazyčnost je bohatství banner prace 2022
Aktuální číslo časopisu Kamaradi03 2024 001
Publikace
Karlův most, pražský poklad Karluv most 2023 001
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Pozvěte nás!

koprivnice-2017-05Zaujal vás náš projekt? Je i ve vašem okolí mnoho dětí různých národností, žáků z cizojazyčného prostředí i bilingvních rodin? Rádi byste vašim žákům přiblížili témata národnostních menšin v ČR, multikulturní společnosti či kulturní a jazyková rozmanitost?

Rádi přijedeme i do vaší školy, knihovny či organizace a nabídneme kreativní vzdělávací programy, které lehkou a hravou formou poskytnou prvotní seznámení s tematikou MKV.

Programy jsou rozděleny podle věku dětí a obsahují dvě části – teoretickou a praktickou. Teoretická část probíhá formou zábavných her (např. i honba za pokladem, puzzle, lego kostičky), otázek a odpovědí či kvízů. Seznamuje děti s pojmy jako jsou národnostní menšina či většinová společnost, připravujeme je na ty aspekty života společnosti, které souvisejí s kulturní a sociální rozmanitostí. Praktická část – výtvarná dílna, výuka tance či další činnost spojená s národnostními kulturami a lidovými tradicemi např. ruční výroba tradičních předmětů.
Máme připraveny různé programy a jsme schopni „ušít“ vám program i na míru. Po domluvě k vám může náš spolupracovník přijet i při jiné příležitosti, např. na besedu, projektový den, ap. Jako pozornost od nás dostanete časopisy, pexesa či pracovní listy.

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo telefonicky: 603 103 928