slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Vícejazyčnost je bohatství banner prace 2022
Aktuální číslo časopisu Kamaradi03 2024 001
Publikace
Karlův most, pražský poklad Karluv most 2023 001
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Festivalové Babí léto

2019 den evropy 03Pozvánka na akce, na kterých nás můžete potkat v nejbližších zářijových dnech.

Spolek Zaedno se s projektem Kamarádi na podzim 2019 zúčastní několika velkých akcí pro veřejnost. Tímto vás na tyto akce srdečně zveme, rozhodně budou stát za návštěvu.


logo barevna 9Již 31. srpna proběhne Barevná Devítka 2019. Tento Multikulturní festival plný vůní, chutí, barev a rytmů slaví letos 15leté výročí! Proběhne v parku Podviní Praha 9 – Vysočany.


logo mc p3Podobně zaměřena je i akce Poznejme se, sousedé v Praze 3. Proběhne 7. září 2019 od 13.00 do 18.30 v parku Parukářka na Žižkově. Čekají na vás multikulturní vystoupení, soutěže pro děti s mnoha cenami, workshopy tance, kuchařská show, průvod čínského draka a mnoho dalšího.


2019 ladronka plakatLADRONKAFEST je největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě. Tohoto festivalu se zúčastníme pouze pasivně a to formou poskytnutí časopisu jako dárků do soutěží pro děti, které na festivalu proběhnou. 14. září, park Ladronka, Praha 6-Břevnov.


2019 zazit mestoZažít Americkou jinak je součástí akce Zažít město jinak, ale proběhne výjimečně o týden dříve - 14. 9. v ulici Americká, Praha 2. Těšit se můžete na hudební a taneční vystoupení a umělecké performance! I na této akci bude se budou Kamarádi pouze rozdávat. 


2019 cestou zemi ceskou plakatDalší zajímavou akcí je Cestou zemí Českou. Proběhne 22. 9. v DDM Modřany, Herrmannova 2016/24 v Praze. Jde o netradiční akci, která je určena pro děti všech národů, které jsou v současné době v České republice. Na této akci se nejen dobře pobavíte, ale také dozvíte o krásách české země.


evropskydenjazyku26. září je Evropský den jazyků. Toto je tradiční sérii akcí, kde si můžete vychutnat kulturní a jazykovou rozmanitost Evropy. Můžete se například zúčastnit speak-datingu v Galerii Lucerna v Praze 26. 9. Zde si krátce, nezvykle a zábavně procvičíte své jazykové znalosti nebo vyzkoušíte zcela nový cizí jazyk. Novinku, Speak-dating junior, organizujeme ve spoluorganizujeme se zastoupením EC a proběhne 8. listopadu v Evropském domě


Na podzimních festivalech můžete, vedle mnoha dalších aktivit zdarma, obdržet časopis Kamarádi a naše další publikace nebo zkusit některý z našich zábavných kvízů na poznávání jazyků a cizích kultur. Těšíme se na vaši návštěvu!