slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Aktuální číslo časopisu Kamaradi05 2022
Vícejazyčnost je bohatství banner vysledky 2022 banner prace 2022
Dejte známky našemu časopisu zakovska
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Vícejazyčnost je bohatství 2020 a COVID

prodlouzeni uzaverkyNovinky spojené s epidemiologickou situací.

Milí a vážení zájemci o účast v letošním ročníku soutěže.

Opatření proti šíření koranaviru přímo ohrožují soutěž Vícejazyčnost je bohatství. Postupné zavíraní škol nás nutí projekt několikrát měnit. V současné situaci máme obavy, zda se školy – hlavní „partner“ – budou moci letos do soutěže vůbec zapojit, či započatá díla dokončit. Proto se obracíme s prosbou k vám, abychom společnými silami soutěž propagovali, sdíleli, lajkovali (podrobnosti dále v článku). S jediným cílem – dostat se co nejblíže k rodičům, kteří by s dětmi doma četli a tvořili a přihlásili své ratolesti na soutěže Vícejazyčnost je bohatství. Aby bylo na tvorbu více času, rozhodli jsme se prodloužit uzávěrku soutěže na 11. listopadu 2020.

Vicejazycnost 2020 FB 01Vicejazycnost 2020 FB 02Vicejazycnost 2020 FB 03Snažíme se však, aby změny z naší strany byly co nejmenší. Ba naopak – věříme, že nucené změny, které letos děláme, náš projekt obohatí a svým způsobem zmodernizuje.
Věříme, že v této, pro nás všechny nelehké době můžeme navzájem pomoci. Předem vám srdečně děkujeme!

Na sociálních sítích jsme rozjeli kampaň, která má soutěž přiblížit hlavně rodičům. Protože máme omezený rozpočet na placenou reklamu, prosím, abyste i vy naše „reklamní“ facebookové příspěvky sdíleli, lajkovali, či jinak propagovali. Kliknutím na některý z těchto tří obrázků se dostanete rovnou na FB příspěvek, který lze sdílet.

Vyhlášení vítězů soutěže a Speak Dating Junior, které nejspíše proběhnou podle plánu 20. 11. 2020 budou alternativně realizované on-line formou videokonference. Dobré na této změně je, že se každý z vás bude moci akci zúčastnit, a to bez úmorného dojíždění i ze vzdálených častí naší republiky, jako tomu bylo v přechozích letech.

Vítězné třídy vyhrají mimo věcných cen a diplomů také zábavné rychlo-lekce jazyků (Speak Dating Junior). Plánujeme zrealizovat angličtinu, němčinu, italštinu, francouzštinu, španělštinu, vietnamštinu, ruštinu či polštinu.

Všichni výherci dostanou diplomy a věcné ceny poštou. Tradiční výlety letos bohužel neproběhnou.

Doufáme, že jsme vás našimi novinkami příliš nezklamali. Berme současnou situaci jako možnost se něco nového naučit a vyzkoušet si nové, zajímavé metody. Zůstaňte pozitivně naladěni a těšíme se neviděnou na dálku 20. listopadu.