slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Vícejazyčnost je bohatství banner prace 2022
Aktuální číslo časopisu Kamaradi03 2024 001
Publikace
Karlův most, pražský poklad Karluv most 2023 001
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Dárky do soutěže Vícejazyčnost 2023

Vicejazycnost 2022 predani 01Letos se ceny a dárky do soutěže Vícejazyčnost je bohatství 2023 opět docela hromadí.

Naši laskaví partneři nám již řadu měsíců zasílají knihy a omalovánky, dárkové předměty, lahve, blue tooth reproduktory, trička, mikiny, hrnečky, sešity, společenské hry, volné vstupenky a další.

Spolek Zaedno připravuje i speciální překvapení pro naše vítěze. Prozradíme jen, že je to dárek, který si tvořivé děti (a to jsou všechny, které se této soutěž účastní) dotvoří sami podle vlastního vkusu a představ. Pro nejlépe spolupracujícího pedagoga, který se stane Partonem Vícejazyčnosti 2023, je připravena exkurze do Evropských institucí v Bruselu! Dále dostane originální akrylovou malbu od talentované ukrajinské malířky a zároveň válečné uprchlice.

Neviditelna výstava, Galerie hlavního města Prahy a Muzeum města Prahy poskytují volné vstupy na své krásné výstavy a lektorské programy. Pražský Magistrát dětem daruje mnoho knih a omalovánek, ale i dárkové předměty s pražskou tématikou. Polský institut, který je náš dlouholetý partner i letos poskytne zajímavé společenské hry v polském jazyce. Dům Národnostních Menšin nás podpoří i letos, a to s publikací pro vícejazyčné děti. Zastoupení Evropské Komise V ČR – jeden z našich nejštědřejších dárců a dlouhodobých podporovatelů nám poskytl hodnotné dárkové předměty, které jsou nejen užitečné, ale také mají krásné provedení.

A tímto ještě výčet dárků a dárců nekončí. Dárky stále přibývají a bude jich velká hromada.

Tak čtěte a tvořte do soutěže, ať je máme komu rozdávat. Do 20. října se nám do soutěže Vícejazyčnost je bohatství 2023 přihlaste a své práce pošlete! Termín uzávěrky se blíží, tak ať ho neprošvihnete.