motyl jesterka vazka zajic zaba slavik ptacek holka deda kour deti logo motyl jesterka vazka ruka
Aktuální číslo časopisu  Kamaradi04 2020 1 Galerie prací Vicejazycnost 2020 banner galerie 160x120Pražská příloha časopisu Prazska abeceda PDF 1Bonus - Jedna multimediální lekce angličtiny
hrava anglictina
%MCEPASTEBIN%
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Hledač přesmyček a slov

anagramPřesmyčka neboli anagram je slovo nebo věta, která vznikne z původního slova či věty tak, že se použijí všechna písmena, ale změní se jejich pořadí. O přesmyčkách jsme psali v Kamarádech 1/2017. Náš vyhledávač umí generovat přesmyčky či slova v 9 různých jazycích.

Zvol si jestli chceš hledat přesmyčky nebo pouze slova ze zadaného textu a jazyk, ve kterém se bude vyhledávat. Zadaný text může obsahovat pouze písmena z daného jazyka a mezery. U přesmyček si zvol počet slov, ze kterých budou složeny výstupní přesmyčky a jejich počet. Nalezení některých přesmyček může trvat dlouho a může jích být opravdu obrovské množství. Hledání se dá přerušit kliknutím na točící se kolečko.
Vybraná nalezená slova (označená v zaškrtávacích políčcích) je pak možné poslat e-mailem.

Galerie přesmyček


hledač přesmyček
hledač slov

Vyber si, jestli chceš najít slova, které se dají ze zadaného textu vytvořit nebo vyhledat přesmyčky a zvol si, v jakém jazyce.

Tip: můžeš zadat např.
celé své jméno.

Zadej počet slov, ze kterých
budou sestaveny přesmyčky.
Zadej maximální počet
hledaných přesmyček.

Odesílatel: Příjemce:
Předmět:
Je výsledků mnoho? Můžeš si zobrazit jen některé - zadej slova či části slov oddělené čárkami, které mají výsledky obsahovat. Pokud chceš zpět zobrazit vše, nezadávej nic a stiskni tlačítko. Na zaškrtnutí nemá filtrování vliv.