slunce kluk holka
packa prasatko-bez
dort-kus
jahodnik jahoda3 jahoda4 jahoda5 jahoda6
svicka dort
 
 
 
 
 
tanecnici klobouk
prasatko celist
packa2 jahoda jahoda2 list
tulipan kvet
 
Aktuální čísla časopisu Kamaradi02 2022 Kamaradi01 2022 Publikace - Vyprávění o symbolech České republiky vypraveni o symbolech 2021
Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

zapojte se

Login Form

Nová výstava k zapůjčení

2018-putovni-vystavaZ reprodukcí nejlepších dětských prací ze soutěže „Vícejazyčnost je bohatství 2018" jsme vytvořili putovní výstavu, kterou posíláme a vystavujeme na různých místech po republice v průběhu letošního roku. Práce jsou vytištěny na lehkých panelech ve formátu A2 pro snadnou instalaci.

Pokud byste měli zájem si zapůjčit tuto nebo jinou naši výstavu spojte se s námi e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte objednávkový formulář.

Výstava již navštívila Firemní mateřskou školu PROFI ŠKOLKA v Teplicích a putuje do Česko-anglického gymnázia v Českých Budějovicích. Do konce školního roku ještě stihne navštívit Základní školu Dřevohosticích, okres Přerov a Komunitní centrum Prádelna v Praze. V Prádelně zůstane i během prázdnin. Od září se opět vydá na cestu – navštíví Gymnázium Vodňany, ZŠ a MŠ Mikulčice a MŠ Ovčí hájek v pražských Stodůlkách.

Všem organizacím, které poskytli prostor pro výstavu, tímto děkujeme za spolupráci.