Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

Login Form

Články

Realizace multikulturních programů v roce 2020

V roce 2020 realizuje Spolek Zaedno Kreativní multikulturní programy na podporu dětí ve vzdělávání pro život v multikulturní společnosti. Projekt je zaměřen na děti z pražských škol. Jeho hlavním cílem je rozvoj poznání mezi cizinci, národnostními menšinami a majoritní společností. Školám nabízíme programy s různými tématy – kulturní rozmanitost, kultura polská, kultura ukrajinská atd.

Navzdory všelijakým komplikacím a změnám spojeným s letošní epidemii pokračujeme s realizací multikulturních programů. Za zvýšených hygienických opatření navštěvují naši lektoři řadu škol, školek, ale i gymnázia v Praze. Aktuálně letos nabízíme nový ukrajinský a polský program, ale i všechny ostatní programy už námi připravené v minulých letech. Lekce přizpůsobujeme potřebám a věku žáků a školnímu vzdělávacímu programu.

A s jakým úspěchem naše multikulturní programy realizujeme? Děti i paní učitelky nás oceňují na jedničku! Podívejte se na videa z realizace slovenského a vietnamského programu a posuďte sami.