banner-soutez-160x200-1
banner-soutez-160x200-2

Projek Kamarádi byl oceněn Evropskou jazykovou cenou LABEL za rok 2014
logo-label

Kolikrát jste byli na Trifonovi?

Jedenou - 0%
Dvakrát - 0%
Třikrát - 11.1%
Už se ani nepamatuju - 66.7%
Nikdy - 22.2%

Celkový počet hlasů: 9
Hlasování je ukončené o: 31 bře 2017 - 00:00

Login Form

Večer cestovatelů

Setkání přátel klubu cestovatelů

20. 11. 2008
Bulharský kulturní institut, Klimentská 6, Praha 1, 19 hod

Obvyklé setkání pod názvem „Večer cestovatelů“, organizované občanským sdružením Bulharů v ČR Zaedno, se uskutečnilo 20.listopadu v galerii BKI v Praze.

Tentokrát se různorodému publiku z řad Čechů i Bulharů, kteří mají dlouhé cesty v oblibě, představili tři bulharští cestovatelé se svými zážitky a dojmy ze zajímavých cest po Itálii, Španělsku a Egyptě. Hosté s potěšením komentovali krásné fotografie z dalekých míst a u sklenky bulharského vína se mohli přímo vžít do romantického života cestovatelů.

Поредната “Вечер на пътешественика”,

организирана от гражданско сдружение на българи в Чехия “Заедно”, се състоя на 20 ноември в галерията на БКИ в Прага. Този път пред разнородната публика от българи и чехи, всичките любители на дългите пътувания, се представиха със свои преживелици и впечатления трима наши местни сънародници, които са обикаляли по интересни маршрути из Италия, Испания и Египет. Присъстващите имаха удоволствието да коментират на чаша българско вино видяното, да се потопят в романтиката на пътешествията, както да се насладят на показаните им красиви снимки от далечните места.